Obszary wsparcia wolontariatu

OBSZARY WSPARCIA WOLONTARIATU 8. MISTRZOSTW EUROPY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ – 06-14.04.2019

Wolontariusze będą wspierać organizatorów ECSzczecin2019 w następujących obszarach:

OPIEKUN REPREZENTACJI:
Niezwykle ważna i odpowiedzialna funkcja polegająca na opiece nad reprezentacją gimnastyków startujących w ECSzczecin2019. Opiekun będzie łącznikiem pomiędzy organizatorem, a reprezentacją, której będzie towarzyszył podczas jej pobytu w Szczecinie. Wolontariusz na bieżąco będzie dostarczał informacje od organizatora, ściśle współpracował z kierownikiem drużyny oraz zawodnikami by pomóc im w komunikacji i sprawnym poruszaniu się po halach zawodów.
Czas: w terminie 06-14.04.2019
Wiek: +18 lat

WSPARCIE BIURA PRASOWEGO:
Głównym zadaniem wolontariusza będzie wsparcie Press Tribune w czasie kwalifikacji i finałów ECSzczecin 2019 na hali Netto Arena. Do obowiązków wolontariusza będzie należało dostarczanie na trybunę wydrukowanych list startowych, pomoc w kontakcie z obsługą imprezy, ewentualnie przekazywanie wyników poszczególnych konkurencji.
Czas: w terminie 10-14.04.2019; lokalizacja hala Netto Arena Szczecin
Wiek: +16 lat

WSPARCIE SĘDZIÓW ZAWODÓW:
Odpowiedzialna funkcja informacyjna polegająca na wspieraniu sędziów w czasie kwalifikacji i finałów ECSzczecin2019. Ścisła współpraca z sędziami zawodów, w tym przenoszenie list startowych, współpraca z kierownikami drużyn, przepływ informacji, kontakt z obsługa imprezy.
Czas: w terminie 10-14.04.2019, lokalizacja hala Netto Arena Szczecin
Wiek: +16 lat

WSPARCIE DLA KIBICÓW I GOŚCI NETTO ARENA:
Głównym zadaniem wolontariusza będzie pomoc i wsparcie dla widzów oraz gości hali Netto Arena. Kierowanie kibiców na odpowiednie trybuny, udzielanie niezbędnych informacji widzom i osobom odwiedzającym naszą imprezę.
Czas: w terminie 10-14.04.2019, lokalizacja hala Netto Arena Szczecin
Wiek: +16 lat

WSPARCIE MASKOTKI LUIGI:
Wolontariusze będą wspierać profesjonalnych artystów przebranych za maskotkę ECSzczecin2019. Zapraszanie widzów i gości Netto Arena do wspólnych pamiątkowych zdjęć z maskotką Luigi. Namawianie do wspólnej zabawy.
Czas: w terminie 10-14.04.2019, lokalizacja hala Netto Arena Szczecin
Wiek: +16 lat

Kontakt:
Koordynator Wolontariatu
Małgorzata Woźniak
e-mail: wolontariat@ecszczecin2019.eu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w polityce Cookies